Osiągnięcia: 

Data

Miejsce

Klasa

Sędzia

Ocena

01.05.14 NV Manowo szczeniąt

M.Wytyk

Chwalny

w.ob.I, BOB Puppy

BIS PUPPY

24.05.14 NV Antoninek szczeniąt Zhruk

w.ob.I, BOS Puppy

BOB Puppy

03.08.14 MV Zakopane młodzież A.Bogucka
oc.dosk,lok.I/2, Zwycięzca Młodzieży, BOS
17.08.14 NV Toruń młodzież

Sztul

M.Redlicki

oc.dosk,lok.I/2,Zwycięzca Młodzieży,BOB Junior

BIS JUNIOR IV

21.09.14 NV Gorzów młodzież

M.Olejnik

 

V.Szpunar

M.Olejnik

oc.dosk,lok.1,Zwycięzca Młodzieży,BOB Junior,BOS,BOB

BIS JUNIOR III

BOG I

       
Młodzieżowy Champion Polski
18.10.14 MV Poznań młodzież V.Vitkova
oc.dosk, lok.2/3
26.10.14 EDS BRNO młodzież   ocena doskonała
07.02.15 NV Chisinau pośrednia T.Bishir oc.dosk,lok.I,CAC,BOB
07.02.15 MV Chisinau posrednia D.Kuzej oc.dosk,lok.I,CAC,CACIB,BOB
       
CHAMPION MOLDOVA
08.02.15 NV Chisinau pośrednia L.Lavrova oc.dosk,lok.I,CAC,BOB
        GRAND CHAMPION MOLDOVA
08.02.15 MV Chisinau pośrednia P.Muntean

oc.dosk,lok.I,CAC,CACIB,BOB

Crufts Qualification 2016

BOG III

       
REPRODUKTOR
14.02.15 NV Bydgoszcz posrednia A.Onuk oc.dosk,lok.I, CWC
08.03.15 MV Drzonków pośrednia Pero Bozhinovski oc.dosk,lok.I,CWC,Res.Cacib
2.08.15 MV Zakopane pośrednia Senja Vrentenicić oc.dosk,lok.II
15.08.15 MV Alba Iulia otwarta S.Sinko oc.dosk,lok.I,CAC,CACIB,BOB
16.08.15 MV Alba Iulia otwarta M.Angel Martinez

oc.dosk,lok.I,CAC,CACIB,BOB

BOG III

       
CHAMPION RUMUNII
20.09.15 Gorzów Wlkp champion K.Czechowski oc.dosk,lok.I,CWC,BOS
       
CHAMPION POLSKI
26.09.15 Wrocław champion L.Frncova oc.dosk,lok.I,CWC,CACIB,BOS
24.10.15 Bratislava   A.Belkin oc.dosk, lok.I, CAC, Res.Cacib
25.10.15 Bratislava   T.Havelka oc.dosk,lok.I,CAC,Res.Cacib
7.11.15 MV Poznań champion M.Gvozdieva oc.dosk,lok 1/2,CAC,BOS,CACIB
16.01.16 Nitra champion M.Stanovsky oc.dosk,lok.I,CAC
17.01.16 Nitra champion Zdenka Jilkova oc.dosk,lok.I,CAC,BOS,CACIB,BOB
       
CHAMPION SLOVAKIA
20.02.16 Celje champion Lidia Oklescen oc.dosk,lok.I,CAC,CACIB,BOS
       
INTERCHAMPION
28.02.16 Leszno champion

Jose Hommem de Mello

 

Kaźmierski

oc.dosk,lok.I,CAC,BOS,BOB

Champion of Champion's

finalist of 8th group

06.03.16 Drzonków champion N.Sedykh oc.dosk,lok.I/2,CWC,Res.Cacib
14.05.16 Szilvasvarad   M.A.Martinez oc.dosk,lok.I,CAC,BOS,CACIB
15.05.16

Szilvasvarad

Węgry

  S.C.Horea

oc.dosk,lok.I,CAC,CACIB

Cruft's Qualification 2017

16.05.16 Szilvasvarad   K.Vilmos

oc.dosk,lok.I, CAC, BOS,CACIB

BOB

       
CHAMPION WĘGIER
6.11.16 Szczecinek champion E.Fengler

oc.dosk,lok.I, CWC, BOS, BOB

BOG I

  Leszno champion Kaźmierski oc.dosk, lok 2
1.05.17 Manowo   Ina Małecka oc.dosk, lok 1, CWC
7.05.17 Erfurt   Regine Sommer oc.dosk, lok.1, Anw.Dt.Ch.VDH
4.11.17 Praha champion

E.Felszeghyova

J.Hannele

oc.dosk, lok.1, CAC,CACIB, BOB

BOG IV

5.11.17 Praha champion C.Ostman oc.doskonała, lok.2, Res CAC

2 lata

21 miesięcy

9,5 miesiąca


OPIS:

klasa champion, Sedzia: Lenka Frncova

"2 lata, bardzo elegancki pies, doskonała głowa, doskonały kolor oka, nożycowy zgryz,ładne proporcje, doskonała kątowanie, ruch, Ładna sieść, ładnie wystawiany"

w wieku 10 miesięcy, klasa młodzież, Sędzia:Mirosław Olejnik

" mocnej budowy, bardzo elegancki pies, o mocnej samczej głowie, eleganckiej szyji. Bardzo dobra górna i dolna linia, mocna kość, bardzo dobre katowanie kończyn.Elegancki swobodny ruch"

w wieku 9 miesięcy, klasa młodzież, Sędzia:A.Bogucka

" mocny, elegancki, grubokościsty, bardzo ładny pies, ładna głowa z dobrze wypełniona kufą, dobrze osadzone uszy, elegancka górna linia, doskonała klatka piersiowa oraz kątowanie kończyn, poprawna szata, swobodny ruch"




Design by Paulina Przybysz Fryta Design